duminică, 30 octombrie 2011

Amical: AFC Brebu – CSM Câmpina 1-3

Sâmbătă, după prânz, la Brebu, s-a disputat un meci amical între AFC Brebu şi CSM Câmpina. Partida a fost la discreţia câmpinenilor, care s-au impus cu scorul de 3-1, prin golurile marcate de Negreanu, Hromei şi Olteanu.
Antrenorul Ion Burchi (foto) a folosit două formule diferite de joc pentru fiecare dintre reprize.
Repriza I: Lepădatu – Bej, Zăpodean, G. Radu, Grigoraş – Necula, Negoaisă, Burloiu, Dârstaru – Vintilă, Hromei.
Repriza a II-a: Boşilcă – A. Burchi, Zăpodean, G. Radu, Grigoraş – Stroe, Ilioiu, Budileanu, Olteanu – Negreanu, Vintilă.